ANASAYFA             ÜRÜNLER               REFERANSLAR             YEDEK PARÇA               TEKNİK SERVİS             İLETİŞİM
Firmamız genel olarak yedek parça, teknik servis, bakım onarım ve revizyon ağırlıklı çalışmaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz yeni tezgahların kurulumu garanti kapsamında ve garanti sonrası servis, yedek parça hizmetlerini de kendi bünyesinde çözüme ulaştırmaktadır. 2.el ürünlerin satışı ise gerekli bakım onarım çalışmaları yapıldıktan sonra gerçekleştirilmektedir.
Yedek parçaları bulabileceğiniz bazı torna tezgahları; Tos torna yedek parçaları, Tezsan torna yedek parçaları, SN50 torna yedek parçaları, SN71 torna yedek parçaları, Bimak torna yedek parçaları, VDF torna yedek parçaları, Bulgar torna yedek parçaları, Rus torna yedek parçaları. Freze tezgahları; Bridgeport freze yedek parçaları, Rus freze yedek parçaları, Taiwan menşeili freze yedek parçaları, Çin menşeili freze yedek parçaları. Matkap tezgahları; İdeal şanzımanlı matkap yedek parçaları, Borsan şanzımanlı matkap yedek parçaları, Bulgar şanzımanlı matkap yedek parçaları, Şahin matkap yedek parçaları, Radyal matkap yedek parçaları. Bu ürünlerden bazılarını yedek parçalar bölümünde resimleriyle görebilir, talep formunu doldurarak internet üzerinden teklif talep edebilirsiniz.

"Zoru hemen yaparız, imkansız biraz zaman alır"(David Ben Gurion) sözünü ilke edinen ve bu konuda elinden gelen gayreti gösteren teknik ekibimizin yaptığı işlerden bazıları ; Tos torna teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, Rus torna teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, Çin menşeili torna teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, VDF torna bakım onarım ve revizyonu, Bulgar torna bakım onarım ve revizyonu, Tos freze teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, Rus freze teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, Çin menşeili freze teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, Taiwan menşeili freze teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, Bridgeport freze teknik servis, bakım onarım ve revizyonu, Tos matkap bakım onarım ve revizyonu, Rus matkap bakım onarım ve revizyonu, Borsan matkap bakım onarım ve revizyonu, Bulgar matkap bakım onarım ve revizyonu, Taşlama tezgahları teknik servis, tamir bakım ve revizyonu. Kısacası takım tezgahlarındaki mekanik arıza ve problemlerinize çözüm üretiyoruz.

TORNA YEDEK PARÇA
T.H.Y TEKNİK...
TOFAŞ TÜRK...
İ.T.Ü. Uçak...
Federal Mogul...
KURUMSAL                        ÜRÜNLER                             REFERANSLAR                   YEDEK PARÇA                                TEKNİK SERVİS                    İLETİŞİM